Produkty

-Akcesoria czyszczące
Ściereczka MICROFAB 20x20 Rotin do optyki / aparatu / kamery / telefonu
ROTIN Ściereczka MF 20x20cm
Płyn do optyki ROTIN 45ml
Płyn do optyki ROTIN 70ml
Zestaw czyszczący DUO RM + do optyki / aparatu / kamery / telefonu
Bibułki optyczne ROTIN - 50szt. do optyki / aparatu / kamery / telefonu
Bibułki optyczne ROTIN - 50szt. / DUŻE 15x10 cm
Mini Gruszka / Pędzelek 2w1 do optyki / aparatu / kamery / telefonu
Ściereczka MF 15x15 Rotin do optyki / aparatu / kamery / telefonu
ROTIN Zestaw Czyszczący 9w1 do Optyki UNIWERSALNY
ROTIN Zestaw Czyszczący do Optyki 6w1 UNIWERSALNY
Zestaw czyszczący do optyki 6w1 / UNIWERSALNY do optyki / aparatu / kamery / telefonu
Zestaw czyszczący DTX do optyki / aparatu / kamery / telefonu
-Czyszczenie matrycy
Zestawy do matrycy ROTIN
Płyny do czyszczenia matryc
Szpatułki MINI-TIK ROTIN
Szpatułki MAX-TIK ROTIN
Szpatułki FULL-TIK ROTIN
ROTIN Zestaw do czyszczenia matrycy + LUPA / SS CLEAN I
ROTIN Szpatułki do czyszczenia matrycy matryc (1x MAX-TIK + 1x MINI-TIK)
Zestaw czyszczący DUO RM + do optyki / aparatu / kamery / telefonu
Zestaw czyszczący DUO RM + do optyki / aparatu / kamery / telefonu

PROFESJONALNY ZESTAW CZYSZCZĄCY

Duo RM +

do urządzeń i akcesoriów optycznych

renomowanych firm ROTIN i MATIN

PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI !

MARKOWY PRODUKT W ZNAKOMITEJ CENIE.

DUO RM to JEDYNY ZESTAW , w którego skład wchodzi najwyższej jakości GRUSZKA SYLIKONOWA (nie jak w każdym innym, tanim zestawie słabej jakości gruszka gumowa) oraz wysokiej jakości płyn do optyki polskiej firmy ROTIN.

Trzy zestawy do wyboru. Zestaw z gruszką niebieską, czerwoną lub czarną.

Zestaw DUO RM + to aktualnie najlepszy zestaw do czyszczenia optyki na rynku. Jest on w pełni wystarczalny zarówno dla profesjonalisty jak i amatora. Elementy jakie zawiera ten zestaw umożliwiają wyczyszczenie każdego rodzaju zanieczyszczenia. 

Jest to jedyny zestaw posiadający dwuletnią, polską gwarancję producentów, gwarancję bezpieczeństwa oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dwie renomowane firmy, czołowi producenci akcesoriów fotograficznych w swoich branżach, połączyli siły by stworzyć znakomity zestaw czyszczący do optyki, który został uznany za najlepszy zestaw czyszczący na polskim rynku.

Zestaw czyszczący to podstawowy element w wyposażeniu każdego fotografa - amatora, jak i profesjonalisty. Zakup zestawu czyszczącego to inwestycja na wiele lat.. Warto zastanowić się nad jakością zestawu.

Dlaczego warto wybrać właśnie zestaw DUO RM + :

1.To jedyny zestaw, który nie jest produkowany w CHINACH. Płyn produkowany jest w Polsce, natomiast pozostałe akcesoria w Korei Południowej. Fakt ten świadczy o najwyższej jakość poszczególnych elementów zestawu.

2. Zestaw DUO RM posiada NAJLEPSZY płyn optyczny, markowy i posiadający gwarancję bezpieczeństwa. Jakość tych płynów jest nieporównywalnie gorsza niż płynu firmy ROTIN. DODATKOWO płyn firmy ROTIN to jedyny płyn na polskim rynku, opracowany w nowej technologi wielowarstwowego systemu antystatycznego.

3. Jako jedyny zestaw DUO RM posiada wysokiej jakości SYLIKONOWĄ gruszkę dwukomorową, wykonaną według najnowszej technologi KNT opracowanej i opatentowanej przez firmę MATIN. NIE MA DRUGIEJ TAK DOBREJ GRUSZKI NA POLSKIM RYNKU. GWARANTUJEMY. Jakość gruszki z zestawu DUO RM jest nieporównywalnie lepsza niż innych gruszek z tańszych zestawów czyszczących.

4. Zestaw DUO RM jako jedyny posiada specjalny pędzelek nasadkowy, który przy pomocy gruszki umożliwia dużo dokładniejsze czyszczenie niż zwykłe pędzelki i pióra typu LENSPEN.

Zestaw DUO RM służy do czyszczenia elementów optycznych w aparatach. lustrzankach i kamerach cyfrowych: filtrów, obiektywów, soczewek, matrycy, okularów, monitorów, ekranów LCD a także telefonów, kamer, lornetek, korpusów aparatów cyfrowych i lustrzanek oraz innych elementów optycznych i elektronicznych. Uwaga! Do czyszczenia matrycy przeznaczona jest jedynie gruszka, pozostałe elementy nie są przeznaczone do czyszczenia matrycy w aparacie.

Zestaw składa się z:

1. Dwukomorowej, zaworowej gruszki SYLIKONOWEJ firmy MATIN

2. 45ml płynu do czyszczenia optyki wykonanego w nowej technologii WSA firmy ROTIN 

3. Ściereczki z mikrowłókien 20x20cm firmy ROTIN 

4. 25szt. bibułek optycznych firmy ROTIN 

5. Pędzelka nasadkowego na gruszkę GRATIS

Zestaw składa się z:

1. Płynu czyszczącego firmy ROTIN z dozownikiem o pojemności 45ml

Jedyny płyn z wielowarstwowym systemem antystatycznym (szczegółowy opis płynu poniżej)

2. Ściereczki z mikrowłókien najwyższej delikatności o rozmiarze 20x20cm firmy ROTIN

Najwyższej jakości ściereczka Microfab z najdelikatniejszych włókien wiskozowych. To jedyna ściereczka z mikrowłókien, która nie jest szorstka,nie rysuje powierzchni, nie pyli, nie zostawia kłaczków i w dodatku usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Jest bardzo chłonna. Zalecana do czyszczenia również optyki z powłokami antyrefleksyjnymi. Nie niszczy powłok, nie rysuje szkieł. Dzięki niej mogą Państwo nie tylko czyścić sprzęt optyczny, ale również telewizor, monitor komputera, a nawet szyby i inne szkła w domowym kręgu. Bardzo przydatna w codziennym życiu. Można ją prać nie niszcząc jej specyficznych właściwości.

3. Zaworowej gruszki fotograficznej firmy MATIN

Gruszka stworzona ze specjalnej delikatnej gumy z domieszką sylikonu, co gwarantuje niezwykle silny wydmuch i usunięcie nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Posiada ona specjalny system wentyli zaworowych, dzięki którym wydmuchiwane powietrze jest filtrowane, nie zanieczyszcza powierzchni szklanych. Gruszka ta dedykowana jest również do czyszczenia matryc w lustrzankach cyfrowych.

4. Pędzelka nasadkowego firmy MATIN

To wysokiej jakości pędzelek z najdelikatniejszego włosa. Dzięki swej specyficznej budowie po nałożeniu go na końcówkę gruszki firmy MATIN możemy łącząc wydmuch gruszki z włoskami pędzelka uzyskać niesamowity efekt. Pędzelek nasadkowy jest dużo skuteczniejszy od zwykłych pędzelków uchwytowych czy LENSPENÓW, ponieważ umożliwia połączenie mocy gruszki i pędzelka, co sprawia, że jesteśmy wstanie wyczyścić każdy zakątek aparatu, nawet najbardziej zabrudzony.

5. 25 szt. naturalnych bibułek optycznych wysokiej delikatności firmy ROTIN (uwaga! inni producenci oferują bibułki syntetyczne, sztywniejsze i gorszej jakości)

To doskonały element uzupełniający zestawu. Bibułki dedykowane są do czyszczenia filtrów i obiektywów z powłokami antyrefleksyjnymi. Bibułki firmy MATIN są jako jedyne wykonane z wysokiej delikatności, naturalnych włókien wiskozowych. Są one dużo bezpieczniejsze i delikatniejsze od zwykłych bibułek wykonywanych najczęściej z włókien sztucznych.

Płyn antystatyczny firmy ROTIN:

Płyn wchodzący w skład zestawu doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, tłuszcze syntetyczne i naturalne, pyłki, smugi, kurz. Dodatkowo chroni elementy optyczne przed zaparowaniem. Dzięki temu podnosi jakość wykonywanych zdjęć oraz kręconych filmów.

Co więcej płyn wchodzący w skład zestawu, jako jeden z niewielu na polskim rynku posiada nowy, wielopowłokowy system antystatyczny , który zapewnia dużo większą skuteczność niż płyny czyszczące starej generacji nie posiadającej takiego systemu.

Jak działa wielowarstwowy system antystatyczny.

Wielowarstwowy system antystatyczny działa na zasadzie zwiększania napięcia powierzchniowego elementów optycznych. Po przetarciu szkła płynem zostaje utworzona nanometrowa, wielowarstwowa powłoka, która zwiększa napięcie powierzchniowe i zmniejsza przyciąganie ciał materialnych o 95%. Dzięki temu czas w jakim Państwa elementy optyczne ulegną samoistnemu zabrudzeniu wydłuży się wielokrotnie. Specjalny wielowarstwowy system zapewni zwiększoną ochronę antystatyczną dla elementów optycznych.

Jak działa płyn firmy ROTIN ! Poniżej prezentujemy najwyższą skuteczność płynu. Podczas testu przeczyszczony został obiektyw aparatu firmy Canon S5 is.

Przed czyszczeniem W trakcie czyszczenia Po przeczyszczeniu

Obiektyw przed czyszczeniem

Obiektyw podczas czyszczenia Obiektyw po czyszczeniu

Dlaczego warto wybrać właśnie płyn do optyki firmy ROTIN.

1. Płyn firmy ROTIN to jedyny płyn do optyki produkowany w Polsce. 

2. Płyn firmy ROTIN to produkt najwyższej klasy posiadający certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości.

3.Płyn wytwarzany jest z wysokiej jakości składników elementarnych. Nie posiada sztucznych napełniaczy oraz konserwantów, w przeciwieństwie do innych tanich płynów do optyki, które w 70% składają się z wody. Reszta to środki konserwujące 10%, sztuczne napełniacze 15% a tylko 5% to substancje właściwe.

Przejdź do sklepu, aby zamówić ten produkt...


ROTIN copyright © 2009
SystemBank
O firmie | Nowości | Przedstawiciele | Hurtownicy | Pomoc | Kontakt | Sklep